Category : General Novel

of 73 pages

#Chenta

by Inche gabbana

#Chenta ialah kompilasi cerita-cerita pendek tulisan Inche gabbana yang menjadikan cinta sebagai temanya yang utama. Anda pasti akan jatuh cinta berguling-guling dengan buku ini!

Read More

Please login to borrow the book.


#STAYATHEART

by Cik Mardiah, Fatiha Huda, Dynna Zain

Ebook Stay At Heart Edisi Covid mengandungi tiga mini novel dari tiga penulis yang berbeza berkisarkan tentang tiga kehidupan yang berbeza dalam menghadapi cabaran pandemik. Inspektor Cinta dari C ...

Read More

Please login to borrow the book.


100 Persoalan Mengenai Pemindahan Sel Stem Darah

by Abdullah A.B Husin

Buku ini menjelaskan kepada pembaca tentang sumber sel stem darah, pemindahan dan pendermaan sel stem darah serta komplikasinya. Maklumat yang dipaparkan amat berguna untuk membantu pesakit memahami i ...

Read More

Please login to borrow the book.


13 Mei 1969 di Kuala Lumpur

by Abdul Rahman Ibrahim

Buku 13 Mei 1969 di Kuala Lumpur memaparkan kewujudan masyarakat majmuk dan hubungan kaum sejak kedatangan imigran ke negeri-negeri Melayu dan campur tangan British sehingga berlaku peristiwa 13 Mei 1 ...

Read More

Please login to borrow the book.


3 Malam

by Cempaka Aludra S Faizal Tasnim Halil

6 cerita dari pengalaman sebenar 3 orang penulis baharu. Mereka berkongsi kisah yang pasti AKAN merinding bulu roma pembaca. Bukan sekadar menakutkan, tapi adakala ia hampir mengancam nyawa mereka.

Read More

Please login to borrow the book.


50 Permainan Bahasa Arab-Panduan Praktikal Untuk Guru

by Abdullah A.B Husin

Buku ini secara khusus dihasilkan untuk kegunaan guru-guru mata pelajaran bahasa Arab yang mengajar di sekolah rendah. Namun, buku ini juga boleh dijadikan panduan kepada tenaga pengajar bahasa Arab d ...

Read More

Please login to borrow the book.


99 Days

by Katie Cotugno

From the acclaimed author of How to Love comes another stunning contemporary novel, perfect for fans of Sarah Dessen.Molly Barlow is facing one long, hot summer—99 days—with the boy whose ...

Read More

Please login to borrow the book.


A Lite Too Bright

by Samuel Miller

For fans of literary classics such as The Catcher in the Rye and The Perks of Being a Wallflower comes a stirring new thought-provoking novel from debut author Sam Miller ...

Read More

Please login to borrow the book.


of 73 pages